Rauf Denktaş Mahallesi 2. İstasyon Caddesi Elif 29 Apt. No:41/B KARAMAN 0554 992 51 21 destek@vatansoft.com.tr

3D Modelleme

3D MODELLEME

3D Modelleme Yapan Firmaları Mı Arıyorsunuz? Projenize özel 3D modelleme yaptırmak, iç ve dış mekan tasarım modelleme süreçlerinizi profesyonel olarak çizebilecek isteklerinizi en iyi şekilde 3D modelleme tasarımı olarak yansıtabilecek firmayı arıyorsanız doğru yerdesiniz.
3D Modelleme; henüz bitmemiş hatta başlanmamış bir projenizin, bittiğinde nasıl bir şekil alacağını 3 boyutlu ortam da görmenizi sağlayan bir hizmet şeklidir.
Henüz inşaat halindeyken dairelerinizin satılmasını istemez misiniz?
Son kullanıcı yani müşterileriniz daha inşaat devam ederken alacakları dairenin nasıl bir görünümü olacağını öğrenebilir ve güvenle dairelerini alabilirler. Ayrıca bu modellemelerin kaliteli render yani görselleri ile inşaat tabelanıza görsellik katabilirsiniz.
Projelerinizin daha kolay ve daha güçlü ifade edilmesi, satış ve pazarlama açısından rakiplerinizden sizi bir adım daha öne geçirecektir.

VatanSoft

NELER YAPIYORUZ?

DIŞ MEKAN
3D DIŞ MEKAN MODELLEME
İÇ MEKAN
3D İÇ MEKAN MODELLEME
KAT PLANI
3D KAT PLANI MODELLEME
İŞ YERİ
3D İŞ YERİ MODELLEME


Çalışma Sistemimizle Fark Yaratıyoruz

Günümüz standartlarına uygun olarak; projelerinizi tanıtmak, yeni kampanyalar oluşturmak, henüz yapımı tamamlanmamış bir eseri tüm detaylarıyla sunabilmek adına 3 Boyutlu modelleme görselleri inşaat sektörlerindeki olmazsa olmazlar arasında yerini almıştır.Mimari projeleriniz için hazırlanmış 3 Boyutlu görseller ile projelerinizini sunum ve pazarlama aşamalarında daha kolay ifade edilmesini sağlarken, daha güçlü ve etkileyici bir anlatımın keyfini yaşayabilirsiniz.

3D Modelleme Detaylı Bilgi Hattı : 0554 992 51 21

Önce sizi dinliyor, isteğinize uygun olacak en doğru çözümü en uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunuzu biliyor ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyoruz, işin her aşamasında sizden alınacak onaylar ile devam ederek zaman kayıplarının önüne geçiyor, projeyi zamanında teslim ederek mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.


Birlikte Çalışmak Dileği İle...

3D MODELLEME