Rauf Denktaş Mahallesi 2. İstasyon Caddesi Elif 29 Apt. No:41/B KARAMAN 0554 992 51 21 destek@vatansoft.com.tr

Özel Yazılım Hizmeti

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. İş hedeflerinizde beklentileriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilirsiniz.
Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir.

VatanSoft, ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan VatanSoft, ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunar.

VatanSoft

NEDEN ÖZEL YAZILIM?

Geliştirilebilir; Özel ihtiyaçlarınıza, kolay geliştirebilme imkânı sunar.
Bağımsız Platform; PC, MAC, Tablet ve Mobile gibi farklı platformlarda çalışma.
Yüksek Performans; Kullanıcılarınıza güvenlik, hız ve özel arayüz ile keyifli sunum.
Entegrasyon; Gereksinim duyabileceğiniz diğer sistemler ile uyum sağlayabilmesi.

Özel yazılım hizmetimizden faydalanmak için özel teklif isteyin.

Detaylı Bilgi Hattı: 0554 992 51 21 TEKLİF AL


Güncel teknoloji ve yüksek güvenliğe sahip, kullanıcı dostu yazılımlar..

Son teknoloji yazılım dili ile hazırlanan geliştirilebilr alt yapı, mobil cihazlarda ve tüm internet tarayıcıları ile uygumlu yazılımlar.. VatanSoft, müşterilerine sunduğu bilgi ve teknoloji hizmetlerinde, sürekli gelişmekte olan teknoloji çağında güncel kalmak ve en iyi hizmeti verebilmek için Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem vermekte ve en güncel teknoloji ile yazılım faaliyetlerini yürütmektedir.

Özel yazılım geliştirme hizmeti sayesinde; maliyetleri hatasız hesaplayabilir, yeni projelerinizi hızlıca hayata geçirebilirsiniz. Risk oranınız azalır ve maliyetleriniz azalmış olur. Kalite farkınız ön plana çıkar ve karlılığınızın artmasını sağlayabilirsiniz. İşlerinizi daha esnek, planlı ve ekonomik hale getirebilirsiniz.

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME SÜREÇLERİMİZ

Özel istek ve hedeflerinizi dinler, tespitlerde bulunuruz. Detaylı bir analiz çalışması yapar, en uygun iş planını oluştururuz.
Görsel tasarımlar hazırlanır. Yazılım çalışmaları yapılır. Güvenlik testleri yapılır.
Sistem kullanım eğitimi verilir. Test sürecine alınır. Son güncellemeler yapılır ve yayına alınır.
Yazılım bakım ve desteği sunma operasyonel işletim ve oryantasyon süreci teknik destek hizmetleri.