Rauf Denktaş Mahallesi 2. İstasyon Caddesi Elif 29 Apt. No:41/B KARAMAN 0554 992 51 21 destek@vatansoft.com.tr

VatanSoft' tan bir yenilik daha!

10 Ocak 2014 tarihinden bu yana çalışmalarına devam eden VatanSoft, 17 Ağustos 2017 tarihinde AKINSOFT Karaman Bayiliğini alarak çalışmalarına hız katmıştır.

AKINSOFT Programları ile ilgili detaylı bilgi ve demo talebi için irtibat: 0554 992 51 21

PROGRAMLAR

 • WOLVOX ERP

  Ticari Program

 • OCTO PLUS

  Ticari Program

 • DİĞER PROGRAMLAR

  Ticari ve Sektörel Programlar

 • AKIN ROBOTICS

  Robotik Çalışmalar

AKINSOFT Wolvox ERP 8.05.01

Kullanım Alanları

AKINSOFT Wolvox; içerdiği muhasebe & finans yönetim sistemi ile ön muhasebe ve genel muhasebe sistemi kullanan bütün işletmelere hitap etmektedir. Elektrik-elektronik, telekomünikasyon, bilişim teknolojileri, döviz büroları, otomotiv, sigortacılık, marketler, tekstil ve mağazacılık, maden, inşaat, taşıma, gıda, üretim, turizm, mali müşavirler...


Modüller

Çok kullanıcı desteği ile Cari, Cari2, Kasa, Stok, Stok2, Fatura, Çek-Senet, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Döviz Takip, Döviz Bürosu Depo, Lokasyon, Banka, Kartoteks (Barkod basımı), Pazarlama, Seri No-Garanti Takip, Taksit Takip, Seri Senet Basımı, Servis, Üretim, Bonus Sistemi, Tüp-Su Takip, MRPII,CRM, Zincir Pazarlama modüllerini desteklemektedir.


Yenilenen WOLVOX 8 daha fazla verimlilik, yüksek hız, kullanışlılık ve esneklik üzerine inşa edilmiş kullanıcı merkezli bilişim anlayışının doğrudan bir yansıması olarak hizmetinizde!..
MODÜLLER
Wolvox Paket-1 (Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Transfer, Analiz)
Wolvox Paket-2 (Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Çek Senet, Transfer, Analiz)
Wolvox Paket-3 (Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Çek Senet, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Transfer, Analiz)
Wolvox Paket-4 (Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Çek Senet, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Döviz, Depo, Banka, Transfer, Analiz)
Wolvox Paket-5 (Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Çek Senet, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Döviz, Depo, Banka, Kartoteks, Pazarlama, Basit Üretim, Seri No-Garanti, Taksit Takip, Servis, Transfer, Analiz)
Devamı >>

Detaylı Bilgi ve Demo Talep Hattı : 0554 992 51 21

ÜCRETSİZ DEMO/HİZMET TALEBİ

VatanSoft hizmetleri ile tanışın!

DEMO/HİZMET TALEBİ DİĞER HİZMETLERİMİZ