Rauf Denktaş Mahallesi 2. İstasyon Caddesi Elif 29 Apt. No:41/B KARAMAN 0554 992 51 21 destek@vatansoft.com.tr

Web Tasarım

KURUMSAL WEB TASARIM

Web siteleri hedef kitlenizin firmanız hakkında bilgi sahibi olmalarını, ürün veya hizmetlerinizi ayrıntılı bir şekilde incelemelerini ve bu bağlamda size en kısa ve kolay şekilde ulaşmalarını, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili gelişme ve yenilikleri hızlı ve kolay bir şekilde duyurmanızı sağlamaktadır. Ayrıca İnternet üzerinde yer alan firmanız her gün her saat sektörünüz ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçilerinize açık olacaktır.

Profesyonelce tasarlanarak dizayn edilen, görsel, metinsel ve grafiksel anlamda tamamen sade ve estetik, akıcı, kurumunuzun renkleri ve vizyonu ile uyumlu, sizi zenginleştici bir şekilde yansıtan ve temsil eden bir kurumsal site tasarımı çalışması, ziyaretçilerinizin gözünde sizi kurumsal ve profesyonel bir firma olarak göstererek, ürün veya hizmetinizin ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

VatanSoft

"İYİ BİR WEB SİTESİ HER ZAMAN KAZANDIRIR"

Kurumsal web sitesi hiçbir zaman var olması için yapılmaz. Tüm kurumsal web sitelerinin temel bir amacı vardır. Bu amaç doğrultusunda belirleyici olan bazı kriterler görünüm, işlevsellik, içerik ve arama motoru optimizasyonudur. Hepsi tek bir amaca hizmet eder. Bu amaç tabi ki kurumların müşterileri ile en iyi iletişimi sağlayabilmeleridir.

Sizde bu bağlamda hazırlanmış ve kazandıran web siteleri için teklif isteyin.

Detaylı Bilgi Hattı: 0554 992 51 21 SATIN AL
ESNAF
11.250 TL 12.500 TL
Statik Web Tasarım Tanıtım Odaklı 6 Aylık Ücretsiz Güncelleme
ŞİRKET
16.500 TL
Dinamik Web Tasarım Yönetim Paneli Tanıtım ve Satış Odaklı 3 Aylık Teknik Destek İletişim Formu İnsan Kaynakları Formu Canlı Destek Formu Duyurular & Haberler Modülü Arama Motoru Optimizasyonu

WEB TASARIM SÜRECİ

SİZİ DİNLİYORUZ

PLANLIYORUZ

TASARLIYORUZ

YAZIYORUZ

MOBİLE UYARLIYORUZ

TESLİM EDİYORUZ