Rauf Denktaş Mahallesi 2. İstasyon Caddesi Elif 29 Apt. No:41/B KARAMAN 0554 992 51 21 destek@vatansoft.com.tr

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Yazılım ve internet teknolojileri alanında hizmet veren bir firma olarak, VatanSoft adıyla, 10 Ocak 2014 yılında iş hayatında yerimizi alarak, toplamda sektördeki 12 yıllık deneyimimizle siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

VatanSoft, koşulsuz müşteri memnuniyetiyle özel yazılım, web tasarım, kurumsal kimlik, grafik tasarım çalışması ve özel web projeleriyle hizmetler sunan profesyonel bir bilişim firmasıdır.

VatanSoft olarak, müşterilerimizin ticari pozisyonlarını teknoloji dünyasına taşıyarak, firmanın prestij kazanması ve kazancını arttırması için profesyonel çözümler sunuyoruz.

Ayrıca, çözümlerimizde tüm donanımlara sahip olmakla birlikte sürekli değişen gelişen bilgi ve teknoloji çağında VatanSoft olarak kendimizi güncel tutmak ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri daha kaliteli hale getirebilmek için Ar-Ge faaliyetlerimize büyük önem veriyoruz.

Analiz ve projelendirme aşamasında işletmenizin içinde bulunduğu sektörü, genel koşulları da dahil ederek, iş süreçlerinizin tamamı üzerinde değerlendirme yapıp şirketinize özel olarak hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimizin, kurulumu veya yayımlanması gerekli testleri tamamlandıktan sonra gerçekleşir. Başlangıç seviyesinde kullanıcı yetkileri düzenlenerek sistem kurulumu tamamlanarak teslim edilir.

Tüm hizmetlerimiz satış sonrası 3 ay süreyle ücretsiz olarak güncellenir, telefonla veya uzak bağlantı ile teknik destek verilir. 3 ayın sonunda müşterilerimiz talebi doğrultusunda destek süreleri ücretli olarak uzatılır.

HİZMETLERİMİZ

VatanSoft, ihtiyaç duyulan çözüme geniş bir bakış açısıyla bakar ve analiz eder, yenilikçi, yüksek teknoloji çözümler sunar. Teknolojik birikim ve tecrübe ile çözüm geliştirerek sizlere kaliteli ürün ve hizmet sağlamaktadır.

Günlük işlerinizi sistematik bir düzen ile, hızlı, pratik, güvenli bir otomasyona dönüştürmek üzere size özel geliştirmeye açık, masaüstü - web tabanlı ve mobil uygulamalar hazırlıyoruz.

Mimari projelerinizin; iç ve dış mekanlarının 3 boyutlu modellenmesi ve gerçeğe en yakın görüntü kalitesinde görselleştirilmesi ile elde ettiğimiz etkileyici sunumlar ile daima bir adım önde olabilirsiniz.

Mobil uygulamalar cep telefonu ve tablet gibi cihazlarda kullanılmak üzere programlarımıza entegreli oluşturulmuş özel yazılımlardır.

Responsive (mobil uyumlu), geliştirilebilir, kolay yönetim paneli olan Web Siteleri tasarlıyor, kaliteli görsel grafikler hazırlıyoruz.

Logo, antetli kâğıt, zarflar, kartvizit, bloknot, katalog, broşür, fatura, irsaliye, makbuz, dijital reklamlar, araç giydirme, bina cephesi ve iç tasarımı ve firmanızda kullanılan her türlü araç gereç için grafik tasarımı yapıyoruz.

Kurumsal kimlik şirketinizin imzasıdır. Güçlü bir etki bırakabilmek ve eksiksiz bir imaj oluşturmak için gerekli olan bütün materyalleri VatanSoft olarak hizmetinize sunmaktayız.

Birlikte Büyüyoruz..

Nasıl Çalışıyoruz?

İHTİYAÇ BELİRLEME

PROJE HAZIRLIĞI

PLANLAMA

TESLİMAT / KURULUM

REVİZELER

TEKNİK DESTEK